Наш штандарт

Дорогі гості!

Мережа "Наш Штандарт" активно розвивається з 2014 года и включає в себе банний комплекс "Пар і Віник", ресторан Вихухоль в Бучі, La Crevet в Ірпені і фітнес-центр "Swim & Gym".

 
 

Ресторан "Вихухоль" відкрив для Вас свої двері в 2014 році в одному із зелених куточків Київської області, у місті Буча. Ми пропонуємо Вам кращі в місті стейки, піцу, бургери і традиційну українську кухню, які містять в собі загадку кулінарної майстерності нашого талановитого шеф-кухаря. В ресторані 4 зали: Банкетний зал, Коктейльний зал, Веранда, Vіp- Зал.

У нас Ви зможете забути про свої турботи й розчинитися в атмосфері легкості й нашої любові! Для нас немає нічого приємніше, ніж радувати Вас смачними кулінарними шедеврами й сюрпризами від шеф-кухаря."Вихухоль" стане прекрасним місцем для проведення будь-якого свята чи знаменної події у Вашому житті та просто райським куточком, де можна добре провести час!

Стейк- Хаус "Вихухоль" стане справжньою знахідкою для гурманів м'ясної культури й бажаючих відчути смак кулінарних шедеврів.

Ресторан "La Crevet" безперечно є одним із кращих закладів у м. Ірпінь із 2016 року! Для цінителів прекрасного є середземноморська, європейська, японська й класична українська кухні.

Ексклюзивність і затишок відпочинку гарантує авторський інтер'єр, унікальний величезний акваріум, щирий персонал, який обслуговує Вас, як своїх рідних! У нас три зали: VІP, банкетний і коктейльний.

Гармонію стилю й вишуканості довершать кулінарні шедеври створені для Вас нашим шеф кухарем.