Римська парна

Римська парна

Римські лазні (терми) - одні з найдавніших видів бань, які використовуються й у наш час. Як зрозуміло з назви ці лазні прийшли до нас із античного Риму, куди у свою чергу були запозичені із Прадавньої Греції.

Їхньою особливістю є спосіб обладнання;

  • розкішна внутрішня обстановка;
  • розрахована на велику кількість людей;
  • підігрів підлоги та лежаків;
  • температура повітря близько 60°С;
  • використовуються ефірні олії

баня в Ирпене 42

В бані "Пар і Віник" ми відтворили інтер'єр Римської термії, із застосуванням нових матеріалів і технологій. Така лазня не підійде бажаючим попаритися при високій температурі. Скоріше це варіант для тих, хто прагне забути про метушню і повністю розслабитися.

Римская парная 4

Користь римської парної
У першу чергу в термі людина може повністю розслабитися. Вона дуже добре допомагає від стресу, заспокоює нерви, знімає м'язову напругу. В ній тепло і комфортно, тому її можуть відвідувати навіть люди, що страждають гіпертонією або гіпотонією, але обов'язково з дозволу лікаря. Для когось сауна з температурою 80°С - це нестерпно, а терма, де в парилці температура не більше 60°С - якраз. В римській бані дуже вологе повітря, тому людині не загрожує зневодження.

Відвідувати їх рекомендується людям, що страждають захворюваннями дихальних шляхів, хворобами суглобів, целлюлітом і зайвою вагою. Відчути весь шик життя прадавнього патриція ви зможете у нас!