Руська баня на дровах

Руська баня на дровах

...День в поле проработаешь,
Грязна домой воротишься,
А банька-то на что?
Спасибо жаркой баенке,...
Н. А. Некрасов

Руська баня на дровах – це найдавніший вид бані. Це невід'ємна частина культури, епосу й традицій. З незапам'ятних часів на Русі її вважали джерелом "живої" сили, що дарує здоров'я та очищає організм. Давні русичи вірили, що лазня наповнювала людину життєвою енергією й направляла її у правильне русло. Ще тоді  баню відвідували, щоб позбутися всього дурного, що оточує нас у грішному житті, а через якийсь час руська баня стала символом гостинності й затишку домівки . Руська лазня оспівана в народних казках, легендах, билинах, у творчості художників, поетів і письменників. В банному комплексі "Пар і Віник" ми створили справжню руську баню на дровах з дотриманням усіх традицій і канонів банного мистецтва. Це перша руська баня на дровах в Ірпені!


Користь від руської бані на дровах

Користь від руської бані на дровах очевидна кожному. Крім того, що в лазні можна добре помитися, почистити свою шкіру від жиру й бруду, баня має ще й гарний терапевтичний вплив на людське тіло. Під час перебування в руській лазні посилено активізується кровообіг і підвищується обмін речовин, що веде за собою активізацію й насичення корисними речовинами всіх органів тіла. Баня чудово допоможе при перших симптомах застуди та грипу, а також при лікуванні артритів, ревматизму, бронхіту й гаймориту. Регулярне відвідування лазні омолоджує й оновлює шкіру, надає їй здоровіший колір, що так цінується жінками. Також відвідування бані дозволяє виводити шлаки з організму і, як наслідок, скидати зайву вагу без виснажливих дієт і тренувань. Прекрасно банні процедури впливають і на дихальну систему. Так дихання стає глибшим й повільнішим. В результаті клітини організму одержують величезну кількість потрібного кисню. Велику роль відіграє і віник, який використовується при парінні. Він може бути з різних видів дерева. Наприклад, використання березового віника допоможе при ломоті в м'язах і суглобах, після великих фізичних навантажень. Береза має ранозаживляючі й заспокійливі дії. Контакт із таким віником сприяє очищенню шкіри, схильної до виникнення висипів і гнійників. А евкаліптовий віник має чудовий ефект інгаляції, оскільки виділяє величезну кількість ефірних масел при парінні.

баня в Ирпене 4

Часте відвідування лазні на дровах відмінно відображається на зовнішньому вигляді людини. Банні процедури очищують від бактерій шкіру, сприяють відновленню епідермісу. В оновленому виді шкіра містить близько 70% вологи. Недаремно після відвідування бані шкіра стає м'якою й ніжною.

Руська баня на дровах - це найкращий косметолог. Крім того, що вона позитивно впливає на стан шкіри, вона позбавляє від целюліту, тому її так корисно відвідувати жінкам.